Warning: fopen(/home/bosaci_com/public_html/admin/image.php): failed to open stream: No such file or directory in /mnt/web-data1/bosaci_com/public_html/printcup/system/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 9Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data1/bosaci_com/public_html/printcup/system/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 10Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data1/bosaci_com/public_html/printcup/system/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 11Warning: fopen(/home/bosaci_com/public_html/admin/image.php): failed to open stream: No such file or directory in /mnt/web-data1/bosaci_com/public_html/printcup/system/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 61Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data1/bosaci_com/public_html/printcup/system/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 62Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data1/bosaci_com/public_html/printcup/system/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 63 PRINT CUP [cz] NOVINKY

NOVINKY

03.02.2022

Nově jsme pro vás zařadili potisk fotokamenů, talířů, atypických hrnků. Nebojte se zeptat, zajít k nám na prodejnu.

25.01.2022

Od listopadu 2021 není aktivní facebook. Ačkoliv na obnovení přístupu k aktualizacím pracujeme, stále se to nedaří. Ve hře je tedy možnost založení nové fb stránky. Uvidíme.

23.07.2021

Aktuálně jsme pro vás zařadili nové předměty k potisku - Hodiny a Pokladničky.

18.05.2021

Aktuálně jsme pro vás zařadili laminování až do velikosti A3. Cena za jedno laminování A3 je 40kč.


31.03.2021

Od 1.4. máme zavřeno. Otevřeme opět 22.4. Můžete se těšit na rozšířený prodej hraček i v druhé místnosti.

18.03.2021

Tisk bílou barvou

Aktuálně pro vás zařazujeme možnost tisku bílou barvou. Co z toho vyplývá? Možnost tisku fotografií na bavlněná trika - dosud byla možnost tisku fotografií na trika polyesterová - a to jak světlá, tak především i tmavá. Tisk lze použít na materiály jako jsou plasty, dřevo, sklo. Odteď můžeme tisknout i na barevné hrnečky (nejen tedy bílé).

Klíčovým prvkem výhod digitálního transferového tisku je totiž bílý toner. Tisk s bílou barvou umožňuje aplikovat živé barvy na tmavé povrchy a posouvá tak hranice kreativity mimo tradiční meze.

Je známo, že bílá barva je při tisku zásadní, ale těžce dosažitelná. Po více než sto letech používání barev CMYK na bílý papír však zůstává bílá téměř bez povšimnutí. Základem barevného tisku je subtraktivní míchání barev CMYK na bílém povrchu, kterým stanovujeme barvu odrážející se zpět k oku. 

Ideální řešení zahrnuje:

  • sytou, neprůhlednou bílou barvu vytvořenou na jeden průchod,
  • automatizovaný proces aplikace bílé při tradičním barevném tisku,
  • možnost tisku na širokou škálu materiálů a pokladů. 

Klíčovým faktorem pro úspěch a zjednodušení tisku s bílou barvou je oceňovaná digitální LED technologie v kombinaci se suchým tonerem, které společně zajišťují tvorbu syté neprůhledné vrstvy bílé přímo pod barvami CMYK při jediném průchodu tiskárnou. 
V této kategorii nejsou žádné výrobky.